Zaznacz stronę

Roman Krakowiak

Współzałożyciel Grupy Gamp. Na rynku nieruchomości od 2013 roku. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 24272 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ukończył studia wyższe kierunku Inżynieria Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował m.in. jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, pośrednik ubezpieczeniowy Generali T.U. S.A. oraz zarządzał obiektem typu ApartHotel i zespołem utrzymania czystości kompleksu prestiżowych biurowców klasy A w Krakowie.

Maciej Pacholec

Współzałożyciel Grupy Gamp. Autor kilkuset opracowań dotyczących efektywności energetycznej. Członek zrzeszenia audytorów energetycznych nr 1923. Na rynku nieruchomości od 2014 roku. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nieruchomościami nr 24274 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.  Mgr inż. inżynierii środowiska na AGH oraz inż. energetyki na Politechnice Krakowskiej. 

Dział inżynieryjny

Michał Kawecki

Kierownik operacyjny, certyfikator energetyczny (nr uprawnień 11700). Tytuł inżyniera Inżynierii Środowiska uzyskał na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na drodze do ciągłego poszerzania zakresu swych kompetencji, uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach. W ich ramach zdobył m. in. uprawnienia energetyczne G2 z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji cieplnych. W pracy stawia na wysoki poziom komunikacji z klientem oraz rzetelność i precyzję wykonywanych zadań.

Dział nieruchomości

Szymon Bogdalski

Menadżer zespołu agentów

Karol Piwoński

Specjalista ds. nieruchomości. Jako pośrednik pracuje od 2013 roku. W Grupie Gamp od początku jej istnienia. Dumny absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. W pracy pośrednika najbardziej ceni rzetelność, wzajemne zaufanie oraz długoterminową współpracę z klientami. Obsługuje głownie nieruchomości premium.

Hubert Strugała

Menadżer zespołu agentów

Piotr Sadowski

Agent nieruchomości

Mateusz Siwek

Agent nieruchomości

Tomasz Rutkowski

Agent nieruchomości

Kamil Markowski

Agent nieruchomości

Oskar Zapała

Agent nieruchomości

Taras Khomitskyy

Agent nieruchomości

Alicja Kulesza

Agent nieruchomości

Mariana Huzil

Agent nieruchomości

Anastasiia Laskova

Agent nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół profesjonalistów jest do Twojej dyspozycji