Rekrutujemy na stanowisko

Agent nieruchomości

O nas

Jesteśmy lokalną firmą z ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku. Nie jesteśmy przy tym korporacją – posiadamy swoje procedury i określony standard obsługi, jednak u nas nie stajesz się jednym z wielu – szanujemy Twoje zdanie, a Twoje pomysły będą miały realny wpływ na rozwój naszej firmy.

Nasz zespół liczy 20 agentów – dzięki czemu możemy pracować razem i wspólnie przeprowadzić większą liczbę transakcji. Nasi najlepsi agenci zarabiają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych netto miesięcznie – jesteśmy miejscem, które zapewni Ci możliwość rozwoju w branży, połączonego z satysfakcjonującym wynagrodzeniem odzwierciedlającym Twój wysiłek.

Nasze biuro jest bardzo dobrze skomunikowane – mieści się blisko centrum i węzła komunikacyjnego „Plac Inwalidów”, dzięki czemu nasi agenci mogą obsługiwać nieruchomości zlokalizowane w różnych częściach naszego miasta.

Nasi menadżerowie i specjaliści chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą z różnych dziedzin – umiejętności sprzedażowych, znajomości prawa, architektury czy finansów. Zależy nam na Twoim rozwoju i jak najlepszych wynikach – dbasz nie tylko wizerunek naszej firmy, ale również budujesz swoją własną, opartą na pozyskanej wiedzy markę agenta nieruchomości.

Jako firma ciągle się rozwijamy i chcemy abyś był częścią naszego projektu – z możliwością budowania swojej ścieżki zawodowej jako specjalista na rynku, a może również przyszły menadżer?

Zapraszamy Cię do wysłania CV. Po analizie Twojego zgłoszenia wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę on-line lub spotkanie w naszym biurze. Po rozmowie poinformujemy Cię o naszej decyzji i jeśli wspólnie zdecydujemy się na współpracę jak najszybciej włączymy Cię do naszego zespołu, przeszkolimy i wdrożymy do pracy w Grupie GAMP!

WYMAGAMY

Komunikatywna znajomości języka angielskiego – bardzo często pomagamy znaleźć wymarzoną nieruchomość klientom z zagranicy

Empatia oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Jako agent wielokrotnie będziesz musiał wcielić się w rolę „psychologa”. Poszukujemy ludzi, którzy będą w stanie rozumieć problemy naszych klientów oraz znaleźć optymalne rozwiązanie, którego owocem będzie udana transakcja

Kultura osobista

Umiejętność współpracy z zespołem

Kreatywność

Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodyscyplina

 

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja. Atutem pracy w naszej firmie jest brak sufitu płacowego ze względu na atrakcyjny system prowizyjny. Oprócz tego od początku zapewnimy Ci podstawę wynagrodzenia, która ułatwi Ci wejście do branży

Pakiet szkoleń teoretycznych umożliwiających naukę zawodu, a następnie szkolenia praktyczne i praca pod okiem menedżera nadzorującego Twoje pierwsze kroki w samodzielnych działaniach

Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Przejrzystą współpracę na podstawie umowy zlecenie lub modelu B2B